Hakkımızda

RA Otomotiv; otomotiv yedek parça sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekle birlikte, yedek parça konusunda tecrübeli, deneyimli ve işinin ehli personeliyle her çeşit yedek parça satışını gerçekleştirmektedir. Web sitemizde yer alan ürünler ya da bulunmayan yedek parça aksamı konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

RA Otomotiv Türkiye'nin en büyük illerinden olan Bursa'da faaliyet göstermektedir. Otomotiv yedek parça, oto filtre ve madeni yağ satışı konusunda alanında kendisini kanıtlamış bir çok yerli, yabancı üretici ve distribütör ile çözüm ortaklıkları yapan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Sunmuş olduğu hizmetlerde sürekli müşteri memnuniyetini gözeten ve bu konuda taviz vermeyen firmamız, satışını gerçekleştirmiş olduğu ürünlerin tamamında öncelike üretici firma garantisini sunmaktadır.

RA Otomotiv otomotiv sektöründe otomobil, ticari araç, minibüs, panelvan, kamyon, kamyonet, çekici, iş makinesi, ağır vasıta filtre grubunda Hava Filtresi, Yağ Filtresi, Yakıt Filtresi, Polen (Kabin) Filtresi, Hidrolik Filtresi, Sıvı Filtrasyon, Havalandırma & Boyama ve Özel Filtre İmalatı ihtiyaçlarınıza, Dünya'nın ve Türkiye'nin önde gelen filtre üreticileri MANN FILTER, MAHLE, HENGST, KNECHT, FILTRON, BALDWIN, BLUEPRINT, DONALDSON, DELPHI, FLEETGUARD, UFI, HIFI FILTER, PURFLUX, BOSCH, DELPHI, SAKURA, FRAM, EATON, PALL, VOLZE, ACDelco, FİL Fİlter, Motocar, Motoec, Wunder, Şampiyon, Sardes, ile yapmış olduğu satış ortaklığı anlaşmaları sayesinde çözümler üretmektedir.

Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde spraiş vermiş olduğunuz ürünler aynı gün içersinde saat 17.00'ye kadar kargoya verilmektedir. Bu saatten sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Satın almış olduğunuz ürünler elinize ulaştığında ürünlerinizi kontrol ediniz. Ürünlerin her hangi bir zarar görme, kırılma, eksik ürün vb.. durumlarda karşılaştığınızda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu ve benzeri durumlarla karşılaşıldığında firmamız gerekli bilgiler doğrultusunda ürünlerin değişimini gerçekleştirmektedir.